Share

6 yıldır denetim, vergi ve danışmanlık gündemine ışık tutan KPMG Gündem, 25. sayısında yenilenen yüzü ve dopdolu içeriğiyle okurlarıyla buluşuyor.

gundem25-cover-160x225KPMG Gündem yenilenen yapısıyla bundan sonra her sayıda; yönetim kurullarının, denetim komitelerinin, CFO’lar ve CEO’lar başta olmak üzere diğer tepe yöneticilerin gündeminde yer alan konuları işleyecek ve KPMG’nin tecrübe ve bilgi birikimine sahip olduğu sektörlere ilişkin güncel konuları mercek altına alacak.

“Bizim Takım” adını verdiğimiz bölümümüzde KPMG Türkiye Başkanı Ferruh Tunç’un kadın şirket ortaklarımızla gerçekleştirdiği, ofis dışına uzanan söyleşiler ile “KPMG Profesyoneller Kulübü” bölümünde iş dünyasının önemli isimleriyle gerçekleştirdiğimiz söyleşileri ilgiyle takip edeceğinizi düşünüyoruz.

25. sayımızın kapak konusu olan “Geleceğin Devleti 2030” araştırmamız kapsamında gelecekte dünya devletleri nasıl şekillenecek, hangi mega trendler öne çıkacak, devletlerin nasıl reaksiyon vermesi gerekiyor, toplumu nasıl değişimler bekliyor gibi konuları masaya yatırıyor, iklim değişikliğinden demografik yapıya, küresel gelişmelerden ekonomik gidişata kadar 9 mega trend açısından devlet yapısını inceliyoruz. İlerleyen sayılarda bu 9 mega trendi ve devletlerin vermesi gereken reaksiyonları detaylarıyla ele alacağız.

Bu sayının öne çıkan başlıklarından birkaçı:

 

http://www.kpmg.com/TR/tr/Issues-And-Insights/ArticlesPublications/Sayfalar/gundem-25.aspx

 

Share